وقفه در اجرای عملیات عمرانی طرح گردشگری آشورادهگردشگری-تورکمن نیوز:  نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس گفت: در اجرای عملیات عمرانی بخش پشتیبانی طرح گردشگری جزیره آشوراده وقفه ایجاد شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی تورکمن‌؛ رامین نورقلی پور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس توافق استانداری گلستان و سازمان محیط زیست کشور در خصوص طرح گردشگری آشوراده، عملیات عمرانی به عنوان سایت پشتیبان در ساحل بندر ترکمن در دستور کار قرار گرفت. این عملیات عمرانی شامل نصب اسکله سبک جاده دسترسی بود.

وی افزود: عملیات اجرایی در حال انجام بود که سازمان محیط زیست محیطی از انجام کار شد.
نماینده‌ مردم غرب استان در مجلس خاطرنشان کرد: پس از آنکه وقفه ای در کار عمرانی بخش پشتیبانی طرح گردشگری جزیره آشوراده بوجود آمد، چند روز قبل دیداری با رئیس سازمان محیط زیست کشور داشتم. دکتر کلانتری معتقد است اقداماتی که صورت گرفته سازه های سنگین است و مغایر با توافق نامه استانداری گلستان و سازمان محیط زیست کشور است و تاکید داشتند که اقدامات باید بر اساس توافق صورت گیرد.
نورقلی پور گفت: اعتقاد داریم توافق خیلی خدشه پیدا نکرده و در این بین پیشنهاد کردیم که جلسات مشترک بین استانداری و سازمان محیط زیست کشور برای حل مشکلات به وجود آمده برگزار شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۹

۰۷ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54158

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک