گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  محل سابق  گنبدکاووس در خیابان گلشن غربی، بین چهارراه فردوسی و مختوم که ۶ سال است ساختمان آن مدرسه تخریب شده به محلی برای تجمع معتادان تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،   این مکان بارها از سوی ماموران نیروی انتظامی از وجود معتادان و مواردی که در آنجا یافت می شود، پاکسازی شده است اما علی رغم این اقدامات به دلیل اینکه از این زمین استفادۀ مفیدی نمی شود، آسیب همچنان به قوت خود باقیست.

یک از معضلات جدی تری وجود ۲ مدرسه پیرامون این منطقه است که به نوعی معتادان به آنها نیز دسترسی دارند و دور از ذهن نیست که آسیب، دانش آموزان این مدارس را نیز تهدید کند و نیاز است هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف این زمین که به عنوان پاتوقی برای معتادان شده است؛ اقدام شود.

عدم توجه به این منطقه که با توجه به موقعیت و قرار گرفتن در کنار دو مدرسه دیگر می توانست به عنوان محلی برای تفریح و ورزش دانش آموزان مورد استفاده قرار گیرد، باعث بروز این آسیب شده است.

طبق این گزارش، ساکنان این محله اعتراض شدیدی نسبت به وضع موجود دارند و برخی از آنها پیشنهاد می کنند اگر طرح خاصی برای حل این موضوع نیست، تا قبل از ارائه و اجرای طرح دائمی، با توجه به حجم خوردوهایی که در خیابان مجاور پارک می شود، به عنوان پارکینگ عمومی مورد بهره برداری قرار گیرد.

منبع:قابوسنامه

گردآوری؛ گروه خبری ترکمن نیوز

www.turkmensnews.com

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۱۸

۰۹ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12738

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک