دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس:

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلساخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون باید وعده‌های دولت و رئیس جمهور در استان گلستان پیگیری شود، گفت: اکنون زمان نقد و اصلاح است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه غراویدر جلسه شورای سیاست‌گذاری بزرگداشت چهلمین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید امید و اعتماد در جامعه ایجاد کنیم و در این باره باید وعده‌های داده شده را بررسی کنیم و امور انجام نشده را نقد و اصلاح کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید نمودار و مسیر حرکت مشخص شود، افزود: پارسال استاندار مسیر و ریل بودجه‌ریزی را مشخص کرد و باید همه امور به این صورت باشد.

غراوی با اشاره به اینکه امنیت مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده است، تاکید کرد: باید نمودار این امنیت پایدار ترسیم شود تا اعتماد در جامعه شکل بگیرد و باید ظرفیت‌های استان ارائه شود تا مردم دستاوردهای انقلاب را بیشتر درک کنند.

وی در ادامه به وعده‌های مسئولان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: رئیس جمهور وعده دادن که از ظرفیت بانوان در وزارت‌خانه‌ها و استانداری‌ها استفاده می‌شود آیا از این ظرفیت‌ها استفاده شده است، باید این وعده را ارزیابی و نقد کنیم چرا که اکنون زمان نقد و اصلاح است چرا که دوام و پایداری انقلاب به اعتماد مردم بستگی دارد.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی افزود: امید واعتماد را در مردم ایجاد کنیم و با مردم صادق باشیم و درب ادارات به روی مردم باز شود تا این اعتماد ایجاد شود.

غراوی همچنین اشاره به وجود نماینده ولی فقیه در استان گلستان داشت و گفت: باید در مسائل مهم از آیت الله نورمفیدی برای حل مشکلات در سطح کشور استفاده کنیم چرا که ایشان حلقه‌های مفقوده را وصل می‌کنند و می‌توانند کمک فراوانی برای استان باشند.

وی فعالیت نمایندگان استان گلستان در مجلس را خوب ارزیابی کرد و افزود: تسهیلات در آب روستایی و دریافت بودجه‌های لازم برای عمران و آبادانی استان از برنامه‌های نمایندگان استان گلستان در مجلس است.

 

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۳

۲۱ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41734

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک