شهرام کوسه‌غراوی در جمع خبرنگارانگلستان-ترکمن نیوز-  دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس با اشاره به عدم تحقق وعده‌ها و قول‌های دولت به مردم استان گفت: دولت قول اجرای پروژه‌‌های بزرگی مانند راه‌آهن گرگان– مشهد را به مردم استان داده که اقدامی در این زمینه انجام نشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه‌غراوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با وجود اینکه بیش از ۲۰ سال از عمر استان گلستان می‌گذرد اما هنوز توسعه متوازن در این استان شکل نگرفته است.

وی با بیان اینکه بخش‌هایی از شرق استان نسبت به مناطق غربی و مرکزی گلستان دچار محرومیت‌های بیشتری است، افزود: هرچند در این سال‌ها تلاش‌های خوبی صورت گرفته اما نتوانسته این عقب‌افتادگی‌ها را جبران کند.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس بیان داشت: با اینکه محور توسعه استان بر مبنای کشاورزی، گردشگری و صنعت گذاشته شده اما از نبود صنایع بزرگ در این استان رنج می‌بریم.

وی با اشاره به عدم تحقق وعده‌ها و قول‌های دولت به مردم استان گلستان گفت: دولت قول اجرای پروژه‌‌های بزرگی مانند راه‌آهن گرگان– مشهد را به مردم استان داده که هنوز اقدامی در این زمینه انجام نشد.

کوسه غراوی با بیان اینکه رویکرد استان برای رسیدن به توسعه نیازمند تغییر است، خاطرنشان کرد: در یکسال اخیر با تلاش‌های استاندار، بودجه‌محوری و عملیات محوری در دستور کار قرار گرفته است و انتظار داریم شاهد اتفاقات خوبی در استان باشیم.

وی با اشاره به فصل بودجه‌ریزی و نقش نمایندگان در افزایش سهم استان از بودجه‌ کشور گفت: مدیران باید در این زمان تعامل بیشتری با نمایندگان داشته باشند تا بتوانیم سهم استان را از ردیف‌های اعتباری افزایش دهیم.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:tasnim

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۱۵ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41446

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک