نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس:

2062995 300x200 - وظیفه ما ریشه کنی فقر در کشور استگلستان– ترکمن نیوز نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس گفت: رشد کمیت و کیفیت فقر در کشور شاهد هستیم و این مهم وظایف کمیته امداد را دو چندان می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رامین نورقلی‌پور ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان اظهارداشت: کمیت و کیفیت فقر در کشور رو به افزایش است و در شرایط کنونی وظیفه نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی سنگین‌تر است.

وی تصریح کرد: شرایط اقتصادی کشور در حال حاضر تحت تاثیر تحریم‌ها است، صادقانه باید گفت که تحریم‌ها بی‌اثر نبوده و تاثیرآن را شاهد هستیم و درک می‌کنیم.

نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس گفت: رشد کمیت و کیفیت فقر در کشور شاهد هستیم و این مهم وظایف کمیته امداد را دو چندان می‌کند.

نورقلی‌پور افزود: مجلس در این مسیر تلاشش را از سال‌های گذشته آغاز کرده و برنامه‌ریزی انجام شده و با تمام توان ایستادیم تا اثرات سوء تحریم‌ها را به حداقل برسانیم.

وی یادآور شد: وجود تحریم‌ها سبب نمی‌شود که تسلیم شویم ولی باید صادق باشیم وبرنامه‌ریزی کنیم و اجازه ندهیم مردم ما دچار شرایط بد اقتصادی شود.

نورقلی‌پور عنوان کرد: ایجاد رفاه اجتماعی، یکی از رسالت‌های انقلاب اسلامی بوده است. اگر امروز نتوانستیم به این رسالت جامه عمل بپوشانیم، ناشی از ضعف ما است.

وی گفت: در استان گلستان نیز همه مسئولان تلاش خواهند کرد تا درآمد سرانه مردم افزایش پیدا کند و فقر، بیکاری و مشکلات اقتصادی بیش از این به مردم فشار وارد نکند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۸

۲۰ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39873

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک