وضعیت گمیشان مدیریت می شودگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی درباره آخربن وضعیت گمیشان گفت: در آخرین ساعات شب گذشته ورود روان آب به بخش شرقی شهر افزایش پیدا کرده است اما در حدی نیست که باعث طغیان شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛رامین نورقلی پور اظهار کرد: با وجود روان آب در خیابان های استقلال و عبدی جان آخوند، گزارشی که حاکی از ورود آب به منازل باشد دریافت نداشتیم.
نورقلی پور ادامه داد: هم اکنون حجره دینی قسمت شرقی شهر جهت اسکان ساکنین مهیا می باشد و از مردم تقاضا میشود در رفع موانع خروج اب از کانال وسط کمیش تپه به یاری مسوولین بشتابند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درخصوص شرایط اسکان در بندرترکمن یاداورشد: تعداد چهار سالن ورزشی بزرگ در کنار مساجد جامع و تعدادی از مدارس به همراه ۵۲ مسجد آماده اسکان مردم سیل زده هستند و عمدتا ساکنینی از سیمین شهر و روستاهای اطراف آق قلا در این محل ها اسکان یافته اند.
نورقلی پور همچنین در تشریح رودخانه های روستاهای سیجوال و قره قاشلی گفت: توصیه های لازم به شوراهای آنها شده است و خوشبختانه آب در این رودخانه ها به شکلی که ایجاد مشکل نکند جریان دارد.

طاهر جانی خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۳

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49929

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک