معاون استاندار گلستان:

گلستان 9 300x206 - وضعیت کرونا در گلستان پایدار استترکمن نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: گلستان از نظر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا همانند دو ماه قبل دارای وضعیت پایدار است. تداوم این وضعیت مشروط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: در روزهای اخیر باوجود اینکه در مجموع آمار کشوری شاهد افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا بودیم اما در استان گلستان وضعیت همچنان پایدار است و شرایط قابل قبولی داریم.

وی با اشاره به اینکه این وضعیت شکننده است، تأکید کرد: مردم فکر نکنند که این بیماری از بین رفته است؛ اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، این وضعیت ماندگار نخواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تصریح کرد: از هم استانی‌ها تقاضا داریم بیش از گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. ما از مشکلات اقتصادی مردم که به خاطر شیوع کرونا بوجود آمده آگاهیم اما توجه به سلامت مردم برای ما اهمیت خیلی بیشتری دارد. اگر شاهد افزایش روند مبتلایان در استان باشیم قطعاً در خصوص محدودیت‌های رفع شده تجدیدنظر خواهیم کرد./ایسنا

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۰

۱۷ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76713

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک