با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان:

وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان بندرگز بررسی شدبندرگز– ترکمن نیوز- نشست بررسی وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان بندرگز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان، فرماندار و مدیران اجرایی بندرگز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمنهای ایران، روابط عمومی فرمانداری بندرگز، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان در این نشست با تاکید بر اولویت بندی پروژه های عمرانی گفت: در سال جاری تکمیل پروژه هایی که بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند در اولویت قرار گیرد.

“میرمحمد غراوی” اظهار داشت : منابع مالی باید به سمت پروژه هایی اختصاص یابد که زودتر به بهره برداری رسد و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

وی بر پیگیری و تقویت پروژه های گردشگری ، توریستی و تفریحی تاکید کرد و گفت : با اجرای این پروژه ها و با ورود مسافر به اقتصاد شهرستان کمک خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به روند اجرای طرح های عمرانی و پروژه های شاخص در شهرستان افزود : دستگاههای اجرایی به عنوان کارفرما در نحوه اجرای پروژه ها مسئولیت دارند و باید با نظارت بر روند ساخت و ساز آنان بر کیفی سازی طرح ها و پروژه های عمرانی مراقبت جدی داشته باشند.

غراوی برنامه ریزی اصولی و استفاده بهینه از امکانات را مهم دانست و در خصوص چگونگی افزایش درآمد شهری راهکارهایی ارائه کرد.

معاون استاندار ادامه داد : با توجه به مشکلات اقتصادی و رکود ساخت و سازها ، علاج مشکلات شهرستان برای اجرای پروژه های عمرانی در جذب سرمایه های بخش خصوصی است.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۶

۰۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29754

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک