کاندیداها 300x182 - وضعیت نهایی تایید صلاحیت کاندیداهای گلستانتورکمن نیوز:  نامه تایید یا ردصلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۲۲ دی ماه به فرمانداریهای حوزه انتخابیه رسید و به کاندیداها ابلاغ شد
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ۴۱۸ نفر در گلستان برای شرکت در انتخابات یازدهم مجلس داوطلب شده بودند.

در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، ۱۲۶ نفر داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شده بودند که بعد از انصراف برخی کاندیدا و عدم تایید صلاحیت ۱۰ درصد کاندیدا در هیات اجرایی، در مجموع صلاحیت ۴۵ نفر در این حوزه انتخابیه توسط هیات نظارت تایید شد.

در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۵۲ نفر داوطلب نمایندگی مجلس بودند که بعد از انصراف یک کاندیدا و تایید صلاحیت تمامی کاندیدا در هیات اجرایی، در نهایت صلاحیت ۱۸ نفر مورد تایید هیات نظارت قرار گرفت.

در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز، از مجموع ۶۷ داوطلب ثبت‌نام شده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و تایید صلاحیت همگی کاندیدا در هیات اجرایی، در نهایت ۱۴ نفر از سوی هیات نظارت تایید صلاحیت شدند.

در حوزه انتخابیه علی آبادکتول نیز از ۳۹ نفر داوطلب ثبت‌نام کننده و یک نفر انصرافی، صلاحیت ۱۷ داوطلب به تایید هیات نظارت رسیده است.

در حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان نیز ۴۸ نفر کاندیدای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی شده بودند که بعد از انصراف برخی کاندیدا و عدم تایید صلاحیت برخی دیگر در هیات اجرایی، در نهایت صلاحیت ۱۷ کاندیدا مورد تایید هیات نظارت قرار گرفت.

در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش، ۸۰ نفر داوطلب برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند که در نهایت بعد از انصراف و عدم تایید صلاحیت برخی از کاندیدا در هیات اجرایی، صلاحیت ۳۸ نفر مورد تایید هیات نظارت قرار گرفت.

داوطلبانی که رد صلاحیت شدند تا ۲۶ دی‌ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر فرصت دارند برای ارائه شکایت خود به دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان واقع در بلوار حسام گرگان و یا مجموعه ورزشی تختی تهران مراجعه کنند.

اسامی قطعی نامزدهای انتخابات مجلس ۲۲ بهمن اعلام می‌شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۹

۲۳ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67732

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک