نماینده مردم مینودشت و گالیکش در مجلس:

Gharravi 5T 300x209 - وضعیت مدارس در شهرستان های مراوه تپه و گمیشان نامطلوب استگلستان-ترکمن نیوز- نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت مدارس در شهرستان‌های مراوه‌تپه و گمیشان که از محروم‌ترین شهرستان‌های استان است، مطلوب نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه‌غراوی ظهر امروز در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان گلستان اظهار داشت: ابعاد مدرسه‌سازی و آموزش مهم است اما باید به ابعاد پرورش نیز در مدارس استان توجه شود.

وی تصریح کرد:‌ در مجموع که فعالیت می‌شود امید داریم به ابعاد سالن ورزشی و کانون‌های پرورشی توجه ویژه ای شود و این مسیر می‌تواند آینده ما را تامین کنند.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی به نقش تربیتی معلمین اشاره کرد و گفت:‌ بیان شد که میزان مدرسه تخریبی در گرگان و گنبدکاووس زیاد است اما وضعیت مدارس شهرستان مراوه‌تپه و گمیشان که از محروم‌ترین شهرستان‌ها استان است به همین‌‌گونه است.

کوسه‌غراوی تاکید کرد: درخواست داریم مسئولان آموزش پرورش به مناطق محروم ‌استان بپردازند و توسعه متوازن استانی تلاش شود و باید به این مهم مسئولان توجه کنند.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت مدارس در شهرستان‌های مراوه‌تپه و گمیشان که از محروم‌ترین شهرستان‌ها استان است، مطلوب نیست و باید مسئولان استانی و خیران به این موضوع توجه کنند.

وی افزود: ازمجمع خیرین، پیمانکاران، و ناظران می خواهم همه کمک کنند زیرا توسعه فضای آموزشی از اولویت‌های کشور و استان است که با تعامل محقق می شود.

کوسه‌غراوی تصریح کرد: توسعه متوازن را هم در نظر بگیرید، مدارس فراوان تخریبی در شرق استان وجود دارد، نیازمند نگاه ویژه هستند.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com/

منبع: tasnimnews

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۶

۰۵ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک