کرونا 300x169 - وضعیت بیماری ویروس کرونا در شهرستان کلاله در شرایط قبلی خود می باشدترکمن نیوز:  فرماندار کلاله در گفتگویی در خصوص خبر ارسال شده در رسانه های شهرستان مبنی بر اعلام وضعیت سفید بیماری در کلاله و نبود ویروس کرونا در شهر گفت: هیچگونه نامه ای در خصوص اعلام وضعیت سفید بیماری در کلاله به مرکز بهداشت و فرمانداری ابلاغ نشده است و این شهرستان همچنان در وضعیت قبلی خود می باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ بیانی اظهار کرد: بازگشایی اصناف و برخی مغازه ها در کلاله به معنای نبود ویروس کرونا در شهر نمی باشد؛ لذا شهروندان دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: قطعا اگر این دستورالعمل بهداشتی رعایت نشود روند بیماری دوباره افزایش پیدا می‌کند که در آن شرایط محدودیت‌ها دوباره بر می‌گردد.

بیانی در خصوص بازگشایی مساجد و نمازجمعه هم گفت:مساجد، اماکن مذهبی و نماز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه در شهرستان همچنان تعطیل می باشد و تصمیمی در خصوص بازگشایی در ستاد مقابله با ویروس کرونای استان و شهرستان گرفته نشده است.

فرماندار کلاله ادامه داد: اصناف شهرستان موظف اند ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی، شیوه نامه بهداشتی را رعایت کنند و در صورت مشاهده عدم رعایت دستورالعمل ها برابر مقررات پلمپ خواهند شد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۶

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74300

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک