واکنش رامین نورقلی‌پور به سخنان اخیر رئیس فدراسیون سوارکاری کشور اجتماعی-ترکمن نیوز-  نماینده مردم غرب گلستان در واکنش به سخنان رئیس فدراسین سوارکاری در توهین به قوم تورکمن گفت: وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون سوارکاری را برکنار کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ رامین نورقلی پور افزود: بدون توجه به اینکه سخنان منتسب به آقای دکتر خلیلی ریاست فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران در چه موقعیت مکانی و زمانی بیان شده و چگونه دست به دست گردیده است، آنچه مسلم است این فایل صوتی دل مردم ترکمن را به سختی آزرده است.

نورقلی پور افزود: باعث تاسف بسیار می باشد که ایشان در قامت یکی از مسئولین، با استفاده از ادبیاتی بسیار سخیف و نژاد پرستانه ترکمنها را مورد تاخت و تاز خود قرار داده که هر شنونده نا آشنا با موقعیت شغلی وی، بی گمان ایشان را از دشمنان قسم خورده قوم ترکمن تصور خواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته، انشاالله روز شنبه یازدهم اسفندماه ۹۷ طی جلسه فوق العاده مجمع نمایندگان استان گلستان به بررسی موضوع پرداخته و خواسته ما از وزیر محترم ورزش و جوانان برکناری ایشان خواهد بود.
نماینده مردم غرب گلستان تاکیدکرد: قطعا توهین ایشان مورد پیگیری جدی ما نمایندگان قرار خواهد گرفت.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۸

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46868

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک