با استقبال رسمی استاندار گلستان:

وزیر نیرو وارد استان گلستان شداخبار استانی- ترکمن نیوز- دکتر اردکانیان، وزیر نیرو، به منظور بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی چند طرح در حوزه‌ آب و برق، امروز پنجشنبه ۱۱ مرداد وارد استان شد و در فرودگاه بین المللی گرگان مورد استقبال رسمی استاندارگلستان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، در مراسم استقبال از وزیر نیرو، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ارشد استانی حضور داشتند.

لازم به ذکر است، شروع عملیات اجرایی فاز دوم زهکشی اراضی اولویت دار استان و همزمان اعلام شروع عملیات اجرایی آبرسانی به نوار مرزی برای ۴ شهر و ۱۳۰ روستا، بهره برداری از آب شیرین کن بندرترکمن، بازدید از نیروگاه علی آبادکتول، بازدید از سد نرماب و بهره برداری از پروژه جابجایی روستای جنگلده پایین به سمت سایت جدید و افتتاح جاده جایگزین اصلی، افتتاح پست ۶۳۲۰ کیلو ولت gis گنبد ۴ از جمله برنامه های سفر یکروزه وزیر نیرو به استان گلستان است.

همچنین حضور در شورای اداری استان و دیدار با آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان از برنامه های عصر امروز خواهد بود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۵

۱۱ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30566

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک