وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان ویژه آیین گرامیداشت روز خبرنگار استان گلستان گلستان-تورکمن نیوز:  برنامه های گرامیداشت روز خبرنگار استان گلستان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه در روز پنج شنبه ١٧ مرداد ماه در هتل آذین گرگان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی اداره ارشاد گلستان، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت و تبریک پیشاپیش روز خبرنگار در خصوص برنامه های این آیین، گفت: سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار گلستان و تجلیل از فعالان حوزه سیل و فعالان رسانه ای حوزه ی آسیب های اجتماعی از جمله برنامه های پیش بینی شده ویژه آیین گرامیداشت روز خبرنگار استان گلستان است.

وی افزود: اجرای موسیقی سنتی و محلی و سخنرانی نمایندگان نشریات استان، خبرگزاری ها، نشریات سراسری، پایگاه های خبری و فضای مجازی و خانه مطبوعات از دیگر برنام های جشن خانواده ی رسانه استان گلستان است.

وی در خاتمه ضمن دعوت از اصحاب فرهیخته ی رسانه ی استان گلستان، گفت: این رویداد فرهنگی به همت و همدلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، خانه مطبوعات استان گلستان برگزار می شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۱

۱۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59241

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک