وزیر راه با ولی فقیه 300x174 - وزیر راه و شهرسازی با نماینده ولی فقیه در گلستان دیدار کرداخباراستانی-ترکمن نیوز- وزیر راه و شهرسازی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار با اشاره به اهمیت گلستان در بخش های مختلف خطاب به وزیر راه اظهار کرد: ما باید جاذبه های مختلفی را برای رغبت و جذب سرمایه گذار در گلستان فراهم کنیم.

وی جزیره آشوراده و سواحل خزر در این استان را بخشی از توانمندی های گردشگری برای سرمایه گذاری و توسعه استان دانست و بر لزوم توسعه آن ها تأکید کرد.

نقش برقی کردن راه آهن اینچه برون – گرمسار در توسعه اقتصاد

در ادامه عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی هم کمک به توسعه فرودگاه بین المللی گرگان و افزایش پروازها را بخشی از حمایت های وزارت راه و شهرسازی برای توسعه حمل و نقل هوایی گلستان بیان کرد.

آخوندی در خصوص برقی کردن راه آهن اینچه برون به گرمسار با اعتبار هفت هزار میلیارد تومان، معادل ۱.۲ میلیارد یورو با طرف روسی گفت: برقی کردن این راه برای ما به مراتب از لحاظ حمل بار داخلی و خارجی از راه آهن گرگان- مشهد مهم تر و اثرگذارتر است زیرا در زمینه حمل و نقل بار و مسافر تأثیر بسزایی در اقتصاد استان خواهد گذاشت.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع:mehrnews

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۴

۲۴ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک