وزیر آموزش و پرورش با استقبال استاندار وارد گلستان شدتورکمن نیوز با استقبال رسمی دکتر حق شناس استاندار گلستان در فرودگاه بین المللی گرگان وزیر آموزش و پرورش به اتفاق هیئت همراه وارد استان شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  شامگاه چهارشنبه ۲۴ مهرماه دکتر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به منظور بازدید از مدارس مناطق سیل زده  گلستان و افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه آموزشی وارد گلستان شد و مورد استقبال استاندار گلستان و دیگر مسئولین استانی گرفت.

لازم به ذکر است وزیر آموزش و پرورش در اولین برنامه سفر خود به گلستان با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و پیرامون وضعیت آموزشی استان و کشور گفتگو کرد.
محسن حاجی میرزایی همچنین در آغازین ساعات سفر خود به گلستان، با همراهی استاندر گلستان و هیئت همراه، با حضور در تپه نورالشهدای گرگان، ضمن غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام و نیز اهدای گل و نثار فاتحه، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و با آرمان های آنان تجدید میثاق کردند.
گفتنی است فردا با حضور وزیر آموزش و پرورش و استاندار گلستان آیین بهره برداری از مدارس آسیب دیده از سیل، برچیدن مدارس خشتی-گلی و جمع آوری بخاری های نفتی غیر استاندارد استان برگزار می شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۵۹

۲۵ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63470

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک