وزارت کشور به دنبال استاندار غیر بومی برای گلستان استگنبدکاووستورکمن نیوز نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه پروسه انتخاب استاندار گلستان خیلی طولانی شده و دلیل آن اختلاف نظر مجمع نمایندگان گلستان و نماینده ولی فقیه در استان با وزارت کشور است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ قره جه طیار  اظهار کرد: مجمع نمایندگان گلستان و نماینده ولی فقیه در استان اصرار بر انتخاب نیروی بومی برای پست استانداری گلستان دارند اما وزارت کشور بنا به دلایلی تقاضا دارد که استاندار گلستان از نیروهای غیر بومی انتخاب شود.

وی تصریح کرد: بیش از یک ماه قبل مجمع نمایندگان گلستان پنج گزینه خود را برای استانداری معرفی کرد اما ظاهراً وزیر کشور عجله‌ای برای انتخاب استاندار گلستان ندارد و عنوان کرده که فعلاً آقای غراوی به کارش ادامه دهد تا جمع بندی نهایی انجام شود.

طیار با بیان اینکه برای تسریع در انتخاب استاندار گلستان این هفته با وزیر کشور نشست خواهیم داشت، گفت: گزینه‌های قبلی هر دو طرف فعلاً منتفی شده و باید جمع بندی مجدد انجام دهیم.

وی افزود: با حکم سرپرستی نمی‌توان برای مدیریت استان کارایی لازم داشت و انتظار داریم استاندار گلستان به زودی از نیروهای بومی و توانمند انتخاب تا مشکلات بهتر مدیریت شود.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تسریع در انتخاب استاندار گلستان خواسته نمایندگان، نماینده ولی فقیه و مردم استان بوده و زمان برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۱

۰۴ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54018

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک