ورود نفربرهای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناطق سیل زده گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی به مردم را عبادت دانست و گفت :خدمت رسانی به مردم مطابق روایات و احادیث از زیباترین و با فضیلت ترین کارها نزد خداوند محسوب میگردد و یگانهای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران فقط به نفع مردم مشغول خدمت رسانی هستند و هیچ توقع و چشم داشتی ندارند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری تصریح کرد :با بازدید بعمل آمده مشاهده گردید بدلیل خرابی و بالابودن سطح آب در برخی مناطق تردد برای خودروهای سبک سنگین است و جابجایی هم وطنان در شهرستان آق قلا و گمیشان با مشکل مواجه هستند ،تدابیری اتخاذ گردید تعدادی نفر بر برای کمک رسانی و جابجایی وارد منطقه شوند که الحمدا.. بسیار مفید و کارآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت و ارتش برای آرامش و آسودگی مردم شریف هر امکاناتی لازم باشد فراهم خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد :جلساتی با فرماندهان یگانهای نزاجا برگزار گردیده و نقاط ضعف و قوت تجزیه و تحلیل گردید و به سرعت در حال برطرف کردن نقاط آسیب زا هستیم و از مردم عزیز میخواهیم کمی صبور باشند و مقاومت داشته باشند انشاا… با تسریع کمک رسانی بعد این فرایند طبیعی آرامش به زندگی مردم خوب بر خواهد گشت .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲:۲۴

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49906

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک