معاون استاندار گلستان:

ورود مجدد آب به بخشی از شهر آق‌قلاترکمن نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه از شب گذشته بخشی از معابر شهر و تعدادی از روستاهای آق قلا مجددا دچار آبگرفتگی شد، گفت: انتظار داریم از ظهر امروز آب فروکش کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در روزهای اخیر حدود ۷۰ میلیمتر باران در استان داشتیم و رواناب های ناشی از آن باعث افزایش دبی سد ها و رودخانه های گرگانرود و قره سو شد.

وی افزود: عصر روز گذشته دو قسمت از سدهای کیسه ای که در شمال آق قلا در منطقه یلمه خندان ایجاد شده بود، دچار شکستگی شد و آب به سمت شهر و روستاهای آق قلا آمد. بلافاصله بعد از این اتفاق امکانات دستگاه های اجرایی، ارتش، سپاه، هلال احمر و نیروهای مردمی در محل حاضر شدند و اقدامات مورد نیاز در دستور کار قرار گرفت.

چراغعلی بیان کرد: بخشی از معابر و تعدادی از روستاهای آق قلا دچار آبگرفتگی شده و حداکثر آب همین مقداری است که تاکنون وارد شهر و روستاها شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان بیان کرد: با اقداماتی که در حال انجام است، از ظهر امروز فروکش کردن آب را خواهیم داشت. برای آرامش مردم ۱۱ محل اسکان پیش بینی شد و شب گذشته تعدادی از مردم در این محل ها اسکان یافتند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۶

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52271

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک