در فرودگاه کلاله

گلستان– ترکمن نیوز- رئیس جمهور لحظاتی پیش در دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید از فرودگاه کلاله وارد استان گلستان شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان ، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و هاشمی استاندار گلستان و شماری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استان برای استقبال از رییس جمهور در فرودگاه کلاله حاضرند.

در این سفر چند تن از وزیران از جمله اطلاعات، کشور و نیرو همراه با رییس جمهور وارد گلستان شدند و تعدادی دیگر از اعضای هیات دولت شامل وزیران، معاونین و مشاوران رییس جمهور نیز طی امروز و فردا با پروازهای جداگانه وارد این استان می شوند.

دکتر روحانی صبح امروز در بدو ورود به گلستان در فرودگاه کلاله با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به ملت عزیز ایران و به ویژه مردم دلاور استان گلستان افزود: در این سفر همچنین مطالب مردم استان را می شنویم و برنامه هایی نیز برای افتتاح داریم.

رييس جمهور براي ديدار با مردم ابتدا به ورزشگاه گنبد کاووس مي رود و در جمع مردم مهمان نواز و خونگرم گلستان سخنراني مي کند.

دیدار مردمی، نشست با نخبگان و فعالان سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، دیدار با علماء شعیه وسنی ، شرکت در نشست شورای اداری و افتتاح چند پروژه عمرانی از برنامه های سفر دو روزه استانی رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان گلستان است.

برنامه سفر رئیس جمهوری به استان گلستان با نشست خبری دکتر روحانی با خبرنگاران استان گلستان در روز سه شنبه ۲۵ دی ماه خاتمه می یابد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۸

۲۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43649

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک