استاندار گلستان در همایش بزرگ پیاده روی همگانی؛

ورزش با پرورش روح از بروز آسیب های اجتماعی جلوگیری می کنداخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: سرمایه گذاری در ورزش، منفعت های ماندگار و طولانی مدت دارد و می تواند با پرواندن جسم و روح افراد، جامعه را از بروز آسیب های متعدد اجتماعی مانند اعتیاد و فسادهای فراوان مصون نگه دارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در همایش پیاده روی خانوادگی در گرگان اظهار کرد: کمک به فرهنگ سازی انجام همیشگی و مداوم ورزش در جامعه، مسوولیت همه ارگان ها و دستگاه ها به خصوص اداره کل ورزش و جوانان است که باید تلاش کنیم سهم ورزش در سبد زندگی خانوارها بیشتر از قبل شود.
وی افزود: افزایش زیرساخت ها و فراهم کردن امکانات در مناطق مختلف استان، مدال آوری ورزشکاران گلستانی در رویدادهای معتبر ورزشی مانند بازی های آسیایی و المپیک را آسان تر می کند.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: استعدادهای ورزشی استان با برخورداری از امکانات حرفه ای و ضروری، بارور شده و می توانند در رقابت با حریفان داخلی و خارجی به بالندگی و رشد مطلوب رسیده و در تاریخ ورزش ماندگار شوند.
هاشمی تصریح کرد: یکی از نتایج مدال آوری و قهرمانی ورزشکاران گلستان، افزایش شور و نشاط در جامعه و ایجاد انگیزه در جوانان برای ورود حرفه ای به ورزش است .
استاندار گلستان و مدیران حاضر در مراسم با حضور در گلزار شهدای گمنام، با قرائت فاتجه به مقام والای شهیدان ادای احترام کردند.
در پایان این مراسم نیز جوایزی به قید قرعه و شرکت کنندگان اهدا شد.
لازم به ذکر است، به مناسبت هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا ۲ آبان) همایش بزرگ پیاده روی همگانی در گرگان از ابتدای سروش جنگل تا تپه نورالشهدا و گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۹

۲۹ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38316

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک