ورزشکار گلستانی در لیگ طلایی دوم شدورزشی– ترکمن نیوز- ورزشکار گلستانی در دومین دوره مسابقات لیگ طلایی دو ومیدانی مردان ایران در ماده پرش سه گام دوم شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رئیس هیات دو ومیدانی گلستان در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: این رقابت ها دیروز جمعه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که هادی مداحی ورزشکار گلستانی با پرشی به طور ۱۵٫۱۴ متر در جایگاه دوم قرار گرفت.

سیدوحیدرضا میرا اظهار داشت: میلاد دریساوی از خوزستان با پرش ۱۵٫۵۱ متری عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

وی به روند رو به رشد و امیدوار کننده دوومیدانی گلستان اشاره کرد و گفت: در سالهای اخیر توجه زیادی به رشد و رونق دو ومیدانی در رده های سنی پایه شد و با استعدادیابی نسل جدید، ورزشکاران گلستانی تربیت و آماده مدال آوری و کسب موفقیت در مسابقات معتبر هستند.

او با یادآوری کمبود امکانات این رشته ورزشی در استان اضافه کرد: پیست های تارتان بندرترکمن و گرگان محل های تمرین استاندارد دوندگان گلستان است که امیدواریم با نظر مساعد اداره کل ورزش و جوانان در چند شهر دیگر استان هم مکان های مناسب برای انجام تمرین دوندگان فراهم شود.

هم اینک بیش از ۶۰۰ نفر در گلستان دو ومیدانی را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

از جمله دو ومیدانی کاران استان پژمان قلعه نویی ملی پوش پرتاب چکش است که تجربه شرکت در المپیک برزیل را دارد هرچند موفق به کسب مدال نشد.

هفته قبل نیز پسران و دختران گلستان در لیگ پیشتازان دو و میدانی نونهالان و نوجوانان کشور قهرمان شدند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۰

۱۳ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30811

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک