ورزشکاران گلستان به مسابقات جهانی والیبال نشسته می روندوالبیال – ترکمن نیوز- دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان گفت: آخرین اردوی تیم های ملی والیبال نشسته مردان و زنان ایران قبل از اعزام به مسابقات جهانی هلند با حضور ورزشکاران گلستانی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  علیرضا خراسانی اظهار کرد : هشتمین اردوی تیم ملی مردان از ۱۶ تیرماه در کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان ایران در تهران آغاز می شود و ملی پوشان تا زمان اعزام به مسابقات زیر نظر مربیان تمرین خواهند کرد.

خراسانی در ادامه گفت : محمد نعمتی نماینده گلستان در این اردو است که امیدواریم با توجه به آمادگی در ترکیب اصلی تیم ملی در این رقابت های معتبر باشد.

وی بیان کرد: همچنین در چهارمین اردوی تیم ملی والیبال نشسته زنان که از ۱۴ تیر (فردا) آغاز می شود ، ورزشکار با سابقه گلستانی حضور خواهد داشت.

دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان افزود: زهرا دانای طوس که ملی پوش سال های اخیر والیبال نشسته است علاوه بر شرکت در اردو به مسابقات جهانی هلند نیز اعزام خواهد شد.

تیم های ملی والیبال نشسته مردان و زنان ایران پس از پایان اردو ۲۱ تیرماه تهران را به مقصد هلند، محل برگزاری مسابقات جهانی ترک می کنند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۳

۱۳ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26435

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک