امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووساخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: مردم گنبدکاووس متشکل از اقوام و مذاهب گوناگون سالیان سال با وحدت و وفاق در کنار هم زندگی می‌کنند. وحدت، همدلی و اتحاد مردم شهرستان زبانزد خاص و عام در سطح کشور و دیگر کشورهای اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، آخوند عبدالکریم جاور در دیدار کاروان وحدت در مسجد جامع اهل تسنن این شهرستان اظهارداشت: با توجه به هجمه دشمن علیه اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران، همه اقوام و مسئولان باید بیش از گذشته بر تقویت و حفظ وحدت تمرکز داشته باشند.

وی افزود: امت اسلامی واقع در کشورهای دیگر باید مانند مردم ایران اسلامی وحدت و همدلی خود را تقویت کنند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس بیان داشت: در این زمان پر هیاهو و پرتلاطم که دشمن هجمه‌های ضد اسلام در دنیا را انداخته و علیه نظام جمهوری اسلامی تبلیغ می‌کند، باید اقوام مختلف و مسئولان بر حفظ و تقویت وحدت تمرکز کنند.

وی ادامه داد: در هیچ شرایطی مسئولان نظام جمهوری اسلامی از بالاترین سمت و جایگاه تا پایین دست نباید وحدت و همدلی را از یاد ببرند.مراقب باشیم اگر وحدت و اتحاد در کشور ما خدشه دار شود،نظام جمهوری اسلامی تحلیل می رود.

آخوند جاور گفت: همه اقشار و قومیت‌ها در بسیج حضور دارند و در کشور ما در حوزه‌های مختلف مانند بسیج اصناف، بسیج روحانیون و غیره بسیج شکل گرفته که این امر می‌تواند در تقویت و حفظ وحدت بسیار تاثیرگذار باشد.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۱۲

۰۳ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40689

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک