استاندار گلستان:

وحدت بین آحاد مردم شیعه و سنی و مسوولان راه برون رفتاز مشکلات استگمیشان– ترکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: اتکا به توانمندی داخلی و وحدت بین آحاد مردم شیعه و سنی و مسوولان راه برون رفت از تهدیدات دشمنان و رفع مشکلات است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، سید مناف هاشمی اظهارداشت: دشمنان نظام به ویژه دولت کنونی امریکا با افزایش تحریم ها سعی در ایجاد شکاف بین مردم و مسوولان دارند، اما مردم شیعه و سنی ما باصلابت و با اقتدار در راه پیشبرد اهداف عالیه نظام ایستاده اند.
وی اضافه کرد: برای خنثی شدن توطئه دشمنان باید روحانیون،علمای شیعه و سنی و مردم و مسوولان همدلی و همراهی ها را حفظ کنند.
هاشمی در ادامه با اشاره به نرخ بیکاری در استان افزود: با تلاش انجام شده متوسط نرخ بیکاری در گلستان از ۱۲٫۷ به ۸٫۸درصد کاهش یافته، اما متاسفانه سطح بیکاری در شهرستان گمیشان به مراتب بیشتر از متوسط استان است.
استاندار گلستان همچنین با تبریک هفته دولت اظهارداشت: در این هفته دولت دو هزار و ۷۲۸ پروژه عمرانی و اقتصادی استان با اعتبار ۹هزار و ۴۰۰میلیارد ریال بهره برداری و کلنگ زنی شد که از این میزان ۴هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال عمرانی و چهار هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال طرح اقتصادی است.
وی در راستای تلاش برای کاهش نرخ بیکاری در گمیشان تاکید کرد که مسوولان و مدیران شهرستان درهنگام اعطای مجوز برای فعالیت در حوزه میگو به شرکت های غیربومی این نکته را مد نظر قرار دهند که می بایست از جوانان و افراد جویای کار بومی استفاده کنند تا در مقوله اشتغال و درآمد زایی برای مردم منطقه موثر باشد.
عصر دوشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش و استاندار گلستان ۷۴ پروژه هفته دولت شهرستان مرزی گمیشان بهره برداری و کلنگ زنی شد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۵

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33903

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک