در هفته دولت؛

واگذاری 385 واحد مسکن مهر در گلستان مسکن و شهرسازی- ترکمن نیوز- مدیر کل راه و شهرسازی گلستان گفت: در هفته دولت امسال ۳۱ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۶۳ میلیارد ریال در استان گلستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، حسين محبوبی در جمع خبرنگاران افزود: اين پروژه ها شامل ۱۳ پروژه در حوزه مهندسی ساخت، ۱۶ پروژه در حوزه باز آفرینی شهری و ۲ پروژه شهرسازی و معماری است.

وی بیان کرد: در این هفته پروژه ساختمان های فرمانداری رامیان و مراوه تپه و ساختمان اداری اداره کل بهزیستی استان به بهره برداری می رسد و بهسازی و آسفالت چندین راه روستايی افتتاح می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: پروژه احداث چهار خطه و بهسازی فاز دوم محور خوش ییلاق به طول ۲۵ كيلومتر به عنوان يكی از مهمترين پروژه های بخش راهسازی استان است که عمليات اجرايی آن در هفته دولت آغاز خواهد شد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی احداث فاز یک ایستگاه آتش نشانی در گنبدکاووس و “سرای محله” درمحله انجیراب گرگان و بهره برداری از فاز یک مجموعه تکایای پاسرو و مدرسه علمیه صالحیه و تکیه جوانان درمحله سرچشمه گرگان خبر داد.

محبوبی به پروژه های بخش شهرسازی و معماری نيز اشاره كرد و گفت: رونمايی از طرح جامع شهر نوکنده و طرح جامع – تفصيلی شهر علی آبادکتول از پروژه های اين بخش است.

مدیر کل راه و شهرسازی گلستان از واگذاری و افتتاح ۳۸۵ واحد مسكن مهر و ۶۵ واحد تجاری در سایت زیتون شهرستان گرگان در قالب ۱۰ پروژه در سطح استان با اعتباری معادل ۱۳۸ میلیارد ریال به صورت تسهیلات بانکی خبرداد و افزود: اين واحدها در شهرستان های بندرتركمن، گرگان و علی آبادكتول ساخته شدند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منیع: isna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۱

۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33449

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک