واگذاری 2000 تخته پتو و15000 هزارعدد تن ماهی و آب معدنی  به سیل زدگان شهرستانهای آق قلا و گمیشانگلستان-ترکمن نیوز-  امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از بازدید از مناطق سیل زده در استان گلستان در جمع فرماندهان یگانهای نزاجا در منطقه گلستان گفت :ارتش ما از مردم است و با اخلاص و برای رضای خدا همواره در تمام نقاط کشور به حمایت و پشتیبانی مردم ادامه خواهد داد و همواره در کنار مردم و در خدمت کشور عزیزمان می باشد .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد :اخلاص ،سرعت و نظم در عمل سرلوحه یگانها ی نزاجا در خدمت رسانی به سیل زدگان است که باید تمامی خدمات بصورت منظم و مستمر با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود باشد که در این راستا ،تعداد ۲۰۰۰ تخته پتو و ۱۵۰۰۰ عدد تن ماهی و آب معدنی و یک پل ارتباطی سیار و یک بیمارستان صحرایی کامل چند دستگاه لودر،بیل مکانیکی ،آمبولانس و …. برای مردم خوب آسیب دیده پیش بینی گردیده .
امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری برای تسریع در خدمت رسانی تمامی اقدامات شهرستان آق قلا را به تیپ ۲۳۰ شهید متاجی و شهرستان گمیشان را به تیپ۱۳۰بجنورد زیر نظر قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ واگذار نمود تا در کیفیت و کمیت خدمت رسانی تسریع شود .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۵۴

۰۴ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49829

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک