واکنش شدید آیت الله نورمفیدی به توهین یک مداح به مقدسات اهل سنت در شبکه ۵ تورکمن نیوز: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در واکنش به توهین یک مداح به مقدسات اهل سنت در برنامه زنده شبکه ۵ گفت: چند روز قبل جریانی روی داده، عملی اتفاق افتاده که حاکی از این است که این افراد هیچ فهمی از دین ندارند در حالی که صدا و سیما به قول امام راحل دانشگاه ملی و مردمی است و در هر خانه ای تلویزیون و رادیو وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آیت الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار کرد: من اعتقادم این است مسئولان شبکه و افرادی که برنامه را تهیه کردند باید فکری برایشان بشود باید اخراج شوند تا برای همیشه برای دیگران درس عبرت شود و آن اقای مداحی که آن مطالب موهن را گفته باید حتما مجازات شود.

وی ادامه داد: آیا اهل بیت (ع) در این مسئله اینگونه برخورد می کردند؟ روش اهل بیت (ع) اینگونه نبوده و خودشان می فرمودند کاری کنید محبت مردم را به سوی ما جلب کنید و هر بدی را از ما دور کنید . مقام معظم رهبری دائما تاکید دارند که توهین به مقدسات اهل سنت حرام و گناه است . این افرادی که نه قرآن را می فهمند نه سیره اهل بیت (ع) را نه فرمایشات مقام معظم رهبری و نه مصالح امت اسلامی را درک می کنند، چطور می توانند مداح اهل بیت (ع) باشند؟ اهل بیت(ع) به هیچ وجه راضی نمی شوند کسی بیاید جهان اسلام را به هم بریزد.

امام جمعه گرگان افزود: کسی که نمی فهمد این حرفی که می خواهد بزند چه مشکلاتی را برای نظام جمهوری اسلامی و جهان اسلام به وجود می آورد صلاحیت ندارد که مداح اهل بیت باشد. اهل بیت از چنین افرادی تبری می جویند چنانچه از افرادی که در رابطه با آن بزرگواران غلو می کردند یعنی جایگاه اهل بیت(ع) را بالاتراز آنچه بودند قرار می دادند از آن ها هم تبری می جستند .

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۱

۰۵ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54092

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک