ترکمن نیوز 1 2 300x198 - والیبال گنبدکاووس در گرداب نابلدانترکمن نیوز: با یارگیری تیم های شهداب یزد، سایپا، ورامین، ارومیه، سپاهان، سیرجان، عملا تیم های اول تا ششم جدول مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  تیم هایی که به قشنگترین صورت ممکن بار خود را برای این دوره از لیگ بستند.

اما گنبدکاووس با پیشینه ای درخشان و وجود هواداران بیشمار دور خود کماکان می چرخد ناز و افاده های شورا شهر در به راه انداختن تیم والیبال و منت کشی، قلم را وادار کرد که چند سطری هر چند به تریج آقایان بر بخورد یا نه بر تن فضای مجازی سرسره بازی کنیم.

شورای شهر گنبدکاووس که دو سال را در والیبال تیمداری کرد، در یک مورد برگ برنده داشت و آن واریز مبلغ قرار داد بازیکنان در زمان های مشخص بود.

شایسته است به درستی یاد بکنیم از این عمل شهردار که مبالغ بازیکنان را با تمام کاستی ها پرداخت میکرد اما آن طرف سکه بر میگردد به مدیریت همیشه اعتقادم بر این بوده که ما به جای وارد کردن مربی باید مدیر تربیت بکنیم یا حتی وارد بکنیم.

ما مربیان کار بلدی همچون طاهر قره داشلی و عظیم جزیده را در شرایط فعلی داریم. در سال قبل با وجود اینکه تیم به سبب همین سوء مدیریت در شورا دیر بسته شد گنبدی ها با بدشانسی از قبیل تعطیلی لیگ که ۵ با زی را تیم شهرداری میزبان بود مواجه شدند روند رو به رشد تیم سال قبل از پیروزی در مقابل ورامین پر قدرت در گنبد ظاهر شد.

میتوانست همین شادی ها با میزبانی ادامه پیدا بکند که به علل کرونا کرکره لیگ پایین کشیده شد.

کارهای عجیب و غریب هیئت والیبال گنبد که آمدن نفرزاده را لقلقه زبان کرد باعث فروپاشی تمرکز مربی و بازیکنان در لیگ سال قبل شد.

هیئت والیبال که لشگری از پست های کذایی را ردیف کرده بود و قول های آبکی را سر لوحه خودشان قرار داده بودند در ایام امروزی کجا تشریف دارند.

برنامه شورا در انتخاب مربی نیز با حرکات لاک پشتی هفته هاست ابتر مانده دیگر خبری از ستاره های ترکمن صحرا نیست اکثریت آنان به تیم های دیگر کوچ کرده اند و ما دوباره دست به دامان بازیکنان درجه ۲ و ۳ و با بازیکنانی که در آستانه بازنشستگی هستند دراز بکنیم.

گنبدی ها در عرض این چند سال میتوانستند با برنامه مدون و روی آوردن به پشتوانه سازی و جذب چند ستاره بومی کارنامه خوبی را از خود در والیبال به جا بگذارند ولی صدها حیف که درب اتاق فکر آقایان کما فی السابق فقط برای چند نفر محرمان باز است.

گزارش از: شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۵

۱۰ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76261

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک