نیکوس سوفیانوس

والیبال-ترکمن نیوز-  ناظر فدراسیون جهانی والیبال با بیان اینکه والیبال ساحلی در ایران در حال پیشرفت است، گفت: در قدم نخست و در نخستین تورنمنت شهرستان بندرترکمن میزبانی شایسته‌ای داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  نیکوس سوفیانوس ظهر امروز در حاشیه مرحله نهایی مسابقات تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در بندرترکمن اظهار داشت: من از طرف فدراسیون جهانی خیلی خوشحالم که این بازی‌ها با این سطح در ایران در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: ایران از نظر والیبال سالنی از قدمت و پیشینه خوبی برخوردار است و الان نشان می‌دهد که والیبال ساحلی هم در ایران در حال رشد است و این ورزش نه تنها در بندر ترکمن که در شهرهای مختلف ایران در حال پیشرفت است.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال تاکید کرد: من در تورنمنت‌های جهانی زیادی شرکت کرده‌ام واین تورنمنت از محدود تورنمنت‌هایی بود که هیچ صندلی خالی در آن وجود نداشت در همه بازی‌ها این اتفاق افتاد و این خیلی عالی است.

سوفیانوس افزود: این قدم نخست برای میزبانی بندرترکمن بود و ما بعد از بازی‌ها ارزیابی خود را اعلام می‌کنیم و امیدواریم در قدم‌های بعدی اتفاقات خوبی برای برگزاری رقابت‌های تورنمنت‌های دیگر در استان گلستان بیفتد ولی قدم نخست میزبانی خوبی بود.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:tasnim

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۴

۱۳ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36983

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک