والیبالیست گلستانی برای مسابقات قهرمانی آسیا برگزیده شدوالیبال-ترکمن نیوز-  رسول یمرلی ملی پوش گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران با نظر کادر فنی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی این رشته برگزیده شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ دبیر هیات والیبال استان گلستان روز یکشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: اردوی انتخابی تیم ملی برای شناخت نفرات اعزامی به این رقابت ها از ۲۷ بهمن تا سوم اسفند در کمپ تیم های ملی در تهران برگزار شد و در پایان یمرلی نظر مربیان را برای قرار گرفتن در فهرست نهایی جلب کرد.
حسین مقدم راد اظهار داشت: ۲ تیم از ایران با ترکیب ابوالحسن خاکی زاده – امیر مالمیر و رسول یمرلی- سینا شوکتی در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ ساله آسیا و انتخابی جام جهانی به میدان می روند.
این رقابت ها از ۲۵ اسفند در بانکوک برگزار خواهد شد.
بهمن سالمی، عبدالحامد میرزاعلی، بهمن قلیپوری، آق محمد سلاق، وحید نیکوفر، بهنام توکلی، آرش وکیلی، عبدالرحمن رئوفی، رسول یمرلی، سینا عنایتی ،کامران گرگانی، وحید نیکوفر و پرویز فرخی از جمله افتخارآفرینان گلستانی والیبال ساحلی کشور هستند که برخی از آن ها نام و اعتباری فراتر از آسیا دارند.
در همه تورهای مهم والیبال ساحلی ایران و آسیا سهم پررنگی متعلق به والیبالیست های این استان است که به نام گلستان یا استان های دیگر در مسابقات شرکت کرده و به طور معمول موفق به کسب مدال میشوند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۰

۰۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46346

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک