والیبالیست های ساحلی گلستان در مسابقات آسیایی جاکارتا دو پیروزی کسب کردندوالیبال– ترکمن نیوز- والیبالیست های ساحلی استان گلستان که در قالب تیم های ملی ‘الف و ب’ در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ حضور دارند، روز نخست رقابت ها را با پیروزی در مقابل تیمور شرقی و تایلند آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، دبیر هییت والیبال گلستان گفت: تیم ملی والیبال ساحلی الف با ترکیب رحمان ئوفی و حامد میرزاعلی در مقابل تیمور شرقی قرار گرفت و توانست با نتیجه ۲ بر صفر و اختلاف امتیاز ۲۱ بر۱۰ و ۲۱ بر ۱۲ پیروز شود.
حسین مقدم راد اظهار داشت: تیم ملی ب ایران نیز با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی از گلستان توانست با نتیجه ۲ بر صفر در دو ست و با امتیاز ۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر۱۸ تایلند را مغلوب کند.
در ادامه رقابت های آسیایی تیم ملی الف ایران چهارشنبه ۳۱مرداد به مصاف ژاپن می رود و تیم ملی ب نیز امروز سه شنبه با مالدیو دیدار خواهد کرد.
بهمن سالمی و رحمان رئوفی از گنبدکاووس و حامد میرزاعلی و آرش وکیلی ساحلی بازان آق قلایی حاضر در هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته والیبال ساحلی هستند.
این رقابت ها از ۲۸ مرداد تا ۶ شهریور در شهر ‘پالمبانگ’ کشور اندونزی در حال برگزاری است.
گلستان از قطب های ورزش والیبال ساحلی محسوب می شود و شاکله اصلی تیم های ملی در رده های سنی مختلف از بازیکنان این استان تشکیل شده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۱

۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33413

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک