واریز مبلغ 20 میلیارد و 500 میلیون ریال به کشاورزان آسیب دیده از سیلکشاورزی-تورکمن نیوز سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به حساب کشاورزانی که اراضی کشاورزی آنها از سیل اخیر خسارت‌دید، واریز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار کرد: این میزان غرامت مربوط به ۳۳۴ پرونده کشاورزان شهرستان‌های آق‌قلا، گمیشان و گنبدکاووس بوده که ۱۰۰ درصد محصول کشاورزی‌ آنان دچار خسارت بود.

وی افزود: کشاورزان گلستانی اطمینان داشته باشند که اعتبارات اختصاص یافته دولت برای پرداخت غرامت با سرعت و نهایت دقت به حساب آنها واریز خواهد شد.

حمیدی گفت: در مرحله دوم ضمن بررسی حداقل ۵۰۰ پرونده کشاورزان، غرامت نیز در همان زمان به حساب خسارت‌دیدگان واریز می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون ۳۵۰ پرونده کشاورزان خسارت دیده سیل استان با حجم ۲ هزار و ۱۰۰ هکتار در مرحله پرداخت غرامت قرار گرفت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: با راه‌اندازی «سامانه جامع امداد و بازسازی دولت » (سجاد)؛ انتظار داریم که با همکاری فرمانداران، بخشداران و روسای ادارات جهاد کشاورزی شهرستانهای استان، روند ارائه خدمات و غرامت به کشاورزان سرعت بیشتری گیرد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۵

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52726

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک