هیئت والیبال گنبدکاووس بدون سالنتورکمن نیوز: با واگذاری مدیریت والیبال گنبدکاووس به دکتر ایگدری انتظار میرفت دوستان در اداره ورزش همت بیشتری برای حمایت از والیبال گنبدکاووس داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ دکتر ایگدری با قبول سرپرستی این هیئت ،با سنگ اندازی های جدیدی از نوع اختاپوس های والیبال که چند سالی والیبال بر روی انگشتان آنان می چرخید مواجه شده بود.

اما این فرد تحصیلکرده ورزش در برابر این ناملایمات خم به ابرو نیاورده و با پروسه برنامه کوتاه مدت و بلند مدت به امورات والیبال گنبدکاووس رسیدگی میکند.

مدیریت در والیبال ایجاب میکند که تمام جناحین بر روی صندلی باشند و دوستی تمام عیار ایجاد شود. اما سالن المپیک که سالیان سال در چمبره اسپانسرهای والیبال بود ،این دوره به بخش خصوصی واگذار شده است.

رئیس اداره ورزش گنبدکاووس عوض عکس های یادگاری دنبال امورات و سرو سامان دادن به چاله های ورزش در گنبکاووس باشد. واگذاری سالن المپیک به هیئت والیبال جهت حمایت از برنامه های دکتر ایگدری از نان شب نیز واجب است.

امیدواریم افراد حاضر در هیئت والیبال گنبدکاووس بساط اخذ زیر میزی ها که در هنگام مسابقات استانی و کشوری ازسوی یک الی دو نفر از مربیان گرفته میشد را برای یک بار جمع کنند و فضای سالم توام با رقابت سرسختانه در بین والیبالیست ها ایجاد بکنند.

مسابقات جام رمضان در گنبدکاووس با انجام ۲۴ بازی به مدت ۱۲ شب با قهرمانی آق قلا به کار خود پایان داد. مسابقاتی که سکوهای خالی به دلیل دسترسی سخت سالن دانشگاه آزاد آزار دهنده بود.

ولی به هیئت والیبال گنبدکاووس خدا قوت می گوییم که به آیندگان والیبال در راستای فضا سازی برای والیبالیستهای جوان کمر همت بسته و این مسابقات را با نظم خاصی به پایان رساندند.

حکیم ساریخانی که با ناحق چند سالی را در بیرون گود بود با صلاحدید مسئولین به جایگاه اصلی خود در قامت دبیر هیات بازگشت و مسئولیت برگزاری جام رمضان رانیز بر عهده داشت در این باره میگوید: مسابقات با همکاری گسترده مسئولین دانشگاه آزاد برگزار شد. داوری بسیار شایسته ای را داشتیم .سالن شیک و استاندارد این دانشگاه با کلیه امکانات تاثیر خاصی را بر نحوه و کیفیت بازیها داشت. قطعا مربیانی که از آنان برای شرکت در مسابقات دعوت شد و تیم معرفی نکردند ضرر کردند. ولی شک نکنید در سالهای بعد سکوهای سالن با هواداران پر خواهد شد.

بعد از گذر از حرفهای حکیم ساریخانی از آقای دکتر ایگدری و داود نافعی که سرپرستی فنی مسابقات را بر عهده داشتند تشکر ویژه ای را باید داشته باشیم . امیدواریم این پتانسیل های والیبال و این آیندگان را به حال خود رها نکنیم. اسکن دقیقی داشته باشیم بر روی بازیکن گنبدی با ۲٫۵سانت قد یعنی احسان سعیدی در پست سرعتی و پیمان دانش دوست در منطقه پاسور که در آینده بیشتر از این بازیکنان خواهیم شنید.

شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

کانال تلگرامی اخبار ورزشی

هیئت بنویسیم یا هیات:
لغتنامه دهخدا ؛ هیئت در عربی شکل صورت چیزی، عده و دسته‌ای از مردم معنی می‌دهد و هیات به معنی جمع هیئت است. و نباید یکی را به جای دیگری به کاربریم.
🌐پس برای مجموع هیات‌های ورزشی؛ مثل هیئت والیبال گنبدکاووس، هیئت فوتبال گنبدکاووس، هیئت شمشیربازی گنبدکاووس و هیئت سوارکاری گنبدکاووس کتابت می‌شود.
✔️نهایتا برای مجموعه گلستانی: هیات ورزشی استان گلستان که شامل چند هیئت شهرستانی می‌شود، نوشتار هیات صحیح است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۵

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55108

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک