هوای گلستان تا آخر هفته ناپایدار استاخبارهواشناسی-ترکمن نیوز- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: هوای استان در روزهای آخر ماه رمضان ناپایدار و با احتمال بارش تگرگ، کاهش دما و آبگرفتگی معابر در برخی مناطق پیش بینی شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  نوربخش داداشی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: براساس تحلیل الگوهای پیش یابی جوی ناپایداری هوا تا روز پنجشنبه ادامه دارد و با تقویت جریانات مرطوب شمالی با افزایش ابر، رعد و برق، وزش شدید و موقتی باد و در برخی نقاط بارش تگرگ و کاهش دما همراهی می شود.

وی بیان کرد: در این مدت به دلیل وقوع بارش های رگباری شدید به خصوص در نواحی کوهستانی و کوهپایه ای امکان آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: دریای خزر امروز نسبتا مواج و هوا نیمه ابری همراه با رگبار و آذرخش (رعد و برق) پراکنده و وزش شدید باد است که ارتفاع امواج در برخی ساعت ها از یک متر هم عبور خواهد کرد.

هم اینک آسمان گرگان مرکز استان نیمه ابری و دما ۲۸ درجه سانتیگراد است و باد با سرعت ۴ متر بر ثانیه و ۱۴ کیلومتر بر ساعت می وزد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۳

۲۲ خرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

23420

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک