الدین نظر نژاد ترکمن نیوز 3 300x300 - هنرستان بزرگ کشوری بنام خیر و نیکوکار زنده یاد "احمد محمدی" کلنگ زنی شد+ فیلم مصاحبهترکمن نیوز: معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: یکی از بزرگترین مدارس خیرساز کشور و هنرستان مدرن و مجهز دخترانه به نام زنده یاد “احمد محمدی” در این شهرستان کلنگ زنی شد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظرنژاد در گفت و گوی اختصاصی  با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: احداث هنرستان خیر ساز ۱۲ کلاسه زنده یاد احمد محمدی خیر بزرگ کشوری با زیربنای بیش از ۲ هزار و ۱۷۰ متر مربع در ۳ طبقه آغاز شد.

نظرنژاد خاطر نشان کرد: تمامی هزینه های احداث، تجهیز و راه اندازی هنرستان دخترانه زنده یاد “احمد محمدی” توسط خانواده آن مرحوم گرانقدر  متقبل شده است و امیدواریم این هنرستان در دهه فجر سال آینده (۱۴۰۰) به بهره برداری برسد.

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس افزود: در پروژه‌های مدارس خیر ساز عمدتا ۳۰ درصد ساختمان توسط خیرین ساخته می‌شده اما این هنرستان یه صورت تمام خیرساز ساخته می‌شود.

وی بیان داشت: مجموع مدارس افتتاح شده و آماده بهره‌برداری امسال در شهرستان ۱۱ مدرسه با ۶۸ کلاس درس است که در مقایسه با ۴۳ کلاس درس افتتاح شده سال گذشته افزایش ۲ برابری را نشان می‌دهد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۱

۲۲ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88526

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک