اخبار استانی- تورکمن نیوز: قائم مقام مدیر عامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان از همکاری ۱۱ کتابفروشی در طرح با مهر تا مهر در گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الهام اختری در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز گفت : در راستای اجرای این طرح اقلام لوازم التحریر و اسباب بازی جهت بهره مندی دانش آموزان در مناطق سیل زده توزیع می شود.

اختری اظهار کرد: در این طرح علاوه بر تمرکز به روی فعالیت های فرهنگی که در ایام فراغت دانش آموزان از مدارس انجام می شود، درصدد این هستیم تا هموطنان موضوع سیل و سیل زدگان را فراموش نکنند و همچنین سیل زدگان نیز از همنوع دوستی دیگر هموطنان خود بیش از پیش مطمن شوند.

قائم مقام مدیر عامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد‌: با همکاری ۱۱ کتابفروشی در سطح استان مردم شریف گلستان می توانند نسبت به تهیه نوشت افزار، لوازم التحریر و اسباب بازی به همراه تخفیف ۵ الی ۱۵ درصد اقدام نمایند و در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

وی در ادامه با توجه به اینکه استان گلستان از اسفند ۱۳۹۷ تا کنون درگیر سیل و پیامد های مختلف بوده است افزود: فرایند بسته بندی و توزیع اقلام اهدایی به زودی شروع خواهد شد و این طرح در بازه های زمانی مختلف تا انتهای تابستان اجرا می شود.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز در گنبدکاووس

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۱۴

۰۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56107

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک