همه امکانات برای بازگشایی مسیرهای ارتباطی گمیشان به کار گرفته شدگمیشان-ترکمن نیوز-  سرپرست استانداری گلستان گفت: همه امکانات برای بازگشایی مسیرهای ارتباطی شهر گمیشان به کار گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛میرمحمد غراوی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته به سبب بارش مداوم باران و سرازیر شدن آب گرگانرود و احتمال وقوع سیل در گمیشان، برای جلوگیری از خطرات احتمالی، از ساکنان سیمین شهر و گمیش تپه خواسته شد احتیاط را رعایت کرده و در صورت داشتن خانه دو طبقه به طبقه بالا یا در صورت امکان به شهرهای دیگر بروند.

وی افزود: خوشبختانه همکاری بسیار خوب مردم و مدیریت شهرستان و ایجاد کانال‌هایی در اطراف شهر و موانع و آب بندها، مانع ورود آب به این شهرها شد

غراوی ادامه داد: البته در قسمت جنوب شرقی شهرستان حدود ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر آب وارد شد که خطری را متوجه مردم نکرد.

غراوی گفت: امروز هم همه امکانات در منطقه مستقر و در تلاش هستند تا مسیرهای ارتباطی این شهرستان را بازگشایی کنند.

وی گفت: امروز (سه شنبه) هم همه امکانات در منطقه مستقر و در تلاش هستند تا مسیرهای ارتباطی این شهرستان را بازگشایی کنند.

سرپرست استانداری گلستان اظهارداشت: به نظر می‌رسد با کاهش بارش امروز و پایداری نسبی هوا، روند امدادرسانی سرعت بیشتر گرفته تا هم خطر رفع شود و هم نگرانی مردم کاهش یابد.

وی تأکید کرد: خبر خوش برای مردم آق قلا این است که میزان دبی گرگان رود در مقطع آق قلا کاهش چشمگیری داشته و با خروج آب از شهر، انشالله بزودی زندگی عادی مردم جریان خواهد یافت.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۴

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک