امام جمعه اهل سنت بندرترکمن:

Abdorahman 11F 300x176 - همه اقوام و مذاهب از برکات انقلاب اسلامی بهره مند شده اندبندرترکمن-ترکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت بندرترکمن از توابع استان گلستان گفت: خدمات و برکات استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول چهار دهه در محرومیت زدایی از کشور برای مردم ایران اعم از شیعه و سنی آشکار و مشهود بوده و همه اقوام و مذاهب از آن بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، آخوند عبدالرحمن کر با تجلیل از مقام شامخ بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز برکات توسعه خدمات همگانی در بخش های مختلف و در جای جای ایران به چشم می خورد.
وی اضافه کرد: البته افرادی که دوران ستم شاهی و رژیم منحوس پهلوی را دیده اند بهتر می توانند تلاش نظام را در محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه کشور در بخش های مختلف درک کنند، توسعه ای که باعث شده تا امروز امکانات روستاها در شرایطی با امکانات شهر برابری کند.
آخوند کر ادامه داد: در روستاهای مرزی استان گلستان شاهد استقرار خدمات عمومی شامل برق، گاز، توسعه امکانات بهداشتی، دسترسی به تلفن و حتی اینترنت هستیم و خدا را به خاطر وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سپاسگزاریم.
وی گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم به راحتی می توانند با مسئولین و متولیان امر ارتباط برقرار کرده و مسایل و مشکلات خود را بیان کنند و آنان در حد بضاعت و توان در راستای حل مشکلات قدم بردارند.
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن همچنین با اشاره به برخی مشکلات افزود: در تمام کشورها و مناطق جهان کمی و کاستی وجود دارد، مهم آن است که مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی رویکرد حل مشکلات را دارد و این رویه مخصوص به مناطق شهر و مراکز استانها نبوده و تمام کشور را شامل می شود.
آخوند کر ابراز امیدواری کرد که باتوجه به توصیه های مقام معظم رهبری به مسئولین امسال شاهد عزم جدی تر خدمتگزاران در خدمت رسانی به مردم باشیم.
بندرترکمن با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت در غرب گلستان واقع است و غالب بافت جمعیتی آن را را ترکمن های اهل سنت تشکیل می دهند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۲۹

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14990

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک