همشهریان جهانگیریتورکمن نیوز: در حالیکه استان همیشه سربلند گلستان چشم به راه انتصاب استانداری شایسته ، مردمی ، جهادی است ، تعداد اندکی از افراد با ادعاهای مختلف ، بر طبل تهی میکوبند که وزیر کشور میخواهد استاندار اصولگرا ، غیر بومی و همشهری خودش را منصوب کند.

اولا ؛ دیگر اصولگرایی و اصلاح طلبی مفهومی واقعی ندارد و مردم در این قالب نمیگنجند و فقط برخی از مدعیان سیاسی خود را منتسب به این جریانات میکنند.

ثانیا” ؛ بومی گرایی اسم رمزی است برای حاکمیت مجدد تعدادی بر کرسی استانداری و تصاحب این پست توسط افراد منفعت طلب ، وگرنه همه میدانند که قوم و قبیله گرایی منسوخ شده است و همه فرزندان خاک پاک ایران زمین هستند و هر کس از هر جا در هر جا خدمت کند پذیرفته است.

ثالثا” ؛ خوشمزه ترین قسمت کار اینجاست که این جماعت برای دست یابی به اهداف خود و منصوب کردن گزینه خودشان ، دست به دامان جناب آقای جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور شدند.

حالا آن سوی ماجرا را ببینید :
برخی از استانداران در کشور که با پشتیبانی و حمایت جناب آقای جهانگیری انتخاب شدند هم ، همشهری جهانگیری و هم اصولگرا و هم غیر بومی می باشند.
مثلا جناب رزم حسینی استاندار خراسان رضوی که همشهری جناب جهانگیری و اصولگرا و غیر بومی است و یا جناب شجاعی استاندار خراسان شمالی که او هم کرمانی و همشهری آقای جهانگیری و اصولگرا و غیر بومی است.
بنا به بررسی های به عمل آمده ، حداقل ۴ نفر از استانداران از همشهریان کرمانی آقای جهانگیری هستند.
حالا چگونه جناب دکتر جهانگیری میخواهد مانع انتصاب یک نیرویی که (نه اصولگرا و نه اصلاح طلب ) بلکه اعتدالی ، مردمی و جهادی و حامی واقعی دولت و به نوعی گلستانی هم محسوب میشود بشود؟
معلوم میشود این یک بام و دو هوای برخی دوستان به اصطلاح اصلاح طلب ، زیاد هم منطقی و به نفعشان نیست.

جمعی از فعالین اقتصادی گلستان

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۰

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک