مراسم و بزرگداشت-ترکمن نیوز:  همایش پابه‌پای آفتاب به مناسبت هفته ی کار و کارگر با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد کاووس با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات دانشگاه شمس برگزار و از کارآفرینان و کارگران نمونه تحلیل شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در این مراسم که عصر دوشنبه نهم اردیبهشت ماه برگزار شد قرجه طیار نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تمجید از کارآفرینان و کارگران نمونه ی این شهرستان ابراز امیدواری کرد سعی و تلاش حداکثری سربازان جبهه اقتصادی در سال رونق تولید باعث تحقق هر چه با شکوه تر این شعار بامسما و عبور پرقدرت از تحریم ها شود‌.
مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم با اشاره به عملکرد خوب واحد‌های تولیدی شهرستان در سنوات گذشته ابراز امیدواری کرد؛ سال جاری برای تلاشگران این عرصه سرشار از خیر و برکت و توام با موفقیت باشه و دستگاه های دولتی حمایت بیشتری از تولیدکنندگان داشته باشند.
سلام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبد هم با ارائه‌ی بیلان کار یک ساله به مردم و مسوولان گفت؛ تلاش داریم در مسیر رشد و تعالی قدم برداریم و این مهم اتفاق نمی افتاد مگر در سایه ی همدلی و همزبانی.
رجبلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هم از آمادگی خوب بخش های مختلف تولیدی در حمایت از سیل زدگان تقدیر کرد و‌گفت؛ هدف اصلی ساختن و داشتن ایرانی آباد و سربلند است و ما با صلاح وحدت به این مهم میرسیم.
شایان ذکر است این مراسم که با حضور نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه، معاونت سیاسی امنیتی فرماندار،  رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی گلستان، معاونت سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مسوولان کانون بازنشستگان گلستان، فرمانده بسیج کارگری استان، رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، رئیس اداره بهزیستی به همراهی شهردار گنبد کاووس و جمعی از اعضای شورای اسلامی در کنار کارآفرینان نمونه گنبدی از جمله فدایی، محمد طاهری، خانم صالحین و گروهی از مردم حضور داشتند و سخنرانی، اجرای موسیقی زنده سنتی و پاپ، بخش نمایشی و مسابقه و در نهایت پذیرایی شام از بخش های مختلف برنامه بود.

تهیه و تنظیم؛ عباس رسول آبادی خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۶

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52493

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک