همایش مخاطرات زلزله در استان گلستان برگزار می شوداخبار استانی- ترکمن نیوز- همایش مخاطرات زلزله در استان گلستان با سخنرانی دکتر مریم آق آتابای متخصص زمین شناسی ، زلزله شناسی و لرزه خیزی صبح امروز در گرگان برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، اسماعیل گرزین رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل راه و شهرسازی گلستان اظهار کرد : این همایش به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ، صبح امروز چهار شنبه و از ساعت ۹:۳۰ در محل دانشکده فنی مایده گرگان واقع در خیابان جرجان، شهرک امام، بیست متری اول نهضت، دانشکده فنی مایده آغاز می گردد.
وی افزود : دکتر مریم آق آتابای متخصص زمین شناسی ، زلزله شناسی و لرزه خیزی در این همایش وضعیت گسل های زلزله در استان گلستان را تحلیل خواهد نمود.
گرزین با اشاره به اینکه مدیران دولتی ذیربط نیز در این همایش سخنرانی خواهند نمود خاطر نشان کرد : این همایش به همت مدیریت بحران استانداری گلستان ، راه و شهرسازی گلستان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار می شود و دانشجویان علاقمند به مباحث علمی زلزله می توانند از مباحث علمی این همایش بهره مند شوند.
گفتنی است همایش مخاطرات زلزله در استان گلستان از ۹:۳۰ صبح امروز چهار شنبه تا ۱۲ ظهر امروز برگزار می شود.

منبع: turkmensesi.net

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۴۷

۰۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42560

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک