در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شد؛

همایش تحکیم بنیان خانواده در روستای خواجه لر شهرستان ترکمناخبار بندرترکمنتورکمن نیوز در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛ همایش تحکیم بنیان خانواده با حضور فرماندار شهرستان ترکمن در روستای خواجه لر از توابع بخش مرکزی شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دهه مبارک فجر اظهار کرد: دشمنان انقلاب پس از جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس مردم شریف ایران که نتوانستند با جنگ به اهداف شوم خود نائل شوند فعالیت های جنگ سرد و فرهنگی خود را آغاز کردند.
وی افزود: دشمنان در جنگ فرهنگی سعی کردند از طریق تلویزیون، ماهواره و.. رسانه مردم ما را از درون تهی و افکار ضدانقلابی و ضداسلامی ایجاد کنند و سعی کردند مردم را علیه انقلاب اسلامی تحریک و بشورانند.

همایش تحکیم بنیان خانواده در روستای خواجه لر شهرستان ترکمن
فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با اشاره به این که باید از ترفندهای دشمنان آگاه باشیم، تصریح کرد: وجود مشکلات و سختی ها و مسائل معیشتی یک حقیقت است اما دستاوردهای انقلاب اسلامی را نباید نادیده بگیریم.
وی افزود: پیش از انقلاب روستاهای ما از امکانات امروز بی بهره بودند و در طول این ۴۰سال انقلاب اسلامی، دولت خدمات و امکانات زیادی را برای مردم فراهم ساخته است.
هیوه چی گفت: در حال حاضر در بسیاری از روستاهای ما امکاناتی که در شهرهای بزرگ است ایجاد شده و از آسفالت و جاده و معابر روستایی گرفته تا امکانات رفاهی، بهداشتی، برق، آب، گاز، اینترنت و هر آنچه برای یک زندگی مدرن و متمدن امروز لازم است در روستاها مهیا شده شده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۱

۱۵ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44818

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک