هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان و مازندران در دیدار با ریاست دانشگاه گلستان گلستان-ترکمن نیوز- ساختارهای اجتماعی،فرهنگی،اعتقادی،و وفاداری به نظام مورد هجمه قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی ارتش گلستان، حجه الاسلام شیخ حسین رضایی هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در این دیدار بیان داشت:امروز دشمنان با شیوه های هوشمند ساختارها ی اجتماعی،فرهنگی،اعتقادی و وفاداری به نظام را مورد هجمه قرارداده اند که نهادها و مراکز فرهنگی با رصد و تحقیق علمی باید رخنه های ورود آسیب ها و ناهنجاریها شناسایی نمایند و با تولید محتوا تاثیر گذار بتوانند ترفندهای دشمنان را خنثی و جوانان را با تهدیدها که متوجه آنان می باشد آشنا نماییم.
دکتر یغمایی ریاست دانشگاه گلستان نیز ،با ضرورت دانستن درک واقعیات موجود توسط مسولان بیان داشت:شیوه آموزش و علم آموزی امروز متفاوت از گذشته است و مسولان می بایست با اطلاع و آگاهی دقیق از تمام مسایل موجود و تقویت آگاهی خود با جوانان واقعیات را بازگو نمایند.
ایشان تصریح کرد:جوانان عنصر پویا فعال و درک بالایی از مسایل موجود دارند اگر واقعیات با آنها بیان نشود،دشمنان با ظرفیت های رسانه ای خود قطعا تاثیر گذار بر آنها می شود.
و در پایان مقرر شد ارتباط دوسویه بین دانشگاه گلستان و قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ برقرار گردد.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۲

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29840

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک