رییس هیات سوارکاری شهرستان ترکمن:

چهارم مسابقات اسبدوانی بندرترکمن لغو شد 4 300x199 - هفته چهارم مسابقات اسبدوانی بندرترکمن لغو شد/اولویت ما حفظ امنیت اسب و سلامت چابکسوار استتورکمن نیوز: رییس هیات سوارکاری شهرستان ترکمن از لغو این هفته مسابقات اسبدوانی تابستانه این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ یوسف قزل در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: به علت نا مساعد بودن پیست سوارکاری در اثر بارندگی چند روز پیش هفته چهارم مسابقات لغو شد.

وی افزود: امنیت و سلامت برگزاری مسابقات اسبدوانی به خصوص سلامت چابکسواران در اولویت ما قرار دارد و امروز با تشخیص کمیته فنی هیات سوارکاری بندرترکمن بعد از مشورت با مربیان و چابکسواران مسابقات لغو گردید.

رییس هیات سوارکاری بندرترکمن تصریح کرد: در چند روز اخیر پس از بارندگی با تلاش فراوان آب از پیست مسابقه خارج شد و هر طور بود سعی داشتیم پیست را برای برگزاری هفته چهارم آماده سازیم، اما در بررسی که قبل از برگزاری دور اول در آخرین لحظات داشتیم، متوجه ناهمواری در حدود ۵۰ متر نشست بخشی از پیست مسابقه شدیم و طی جلسه فوری با اعضای کمیته فنی، برای پیشگیری از خطرات احتمالی برای اسبها و چابکسواران، تصمیم به لغو مسابقه اتخاذ شد.

یوسف قزل در پایان با اشاره به اهمیت جلب رضایت علاقمندان مسابقات سوارکاری افزود: کسانی که دفتچره (بلیط) هفته چهارم را خریداری کرده اند نگران نباشند و در هفته آینده میتوانند با تبادل دفترچه بدون پرداخت مبلغی بلیط ورودی (دفترچه) با ترکیب جدید اسبهای شرکت کننده را دریافت کنند.

گزارش از : یاشار نیازی

 

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۱۸

۱۴ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56774

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک