فرماندار مانه و سملقان:

هفته وحدت خاری در چشم دشمنان اسلام و ایران استاخبار راز و جرگلان– ترکمن نیوز- فرماندار مانه و سملقان گفت: هفته وحدت خاری در چشم دشمنان اسلام و ایران است و با تحکیم انسجام مسلمین، بدخواهان بیشتر مایوس و مستاصل می شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمودرضا معموری در همایش وحدت که در روستای سنی نشین قزلر قلعه برگزار شد، اظهار داشت: هفته وحدت می تواند گام مهمی در راستای توسعه وحدت مسلمانان باشد.
وی افزود: با توجه به طمع ورزی دشمنان، مسلمانان باید با حفظ اتحاد و انسجام خود، توطئه های دشمنان را نقش برآب کنند.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز گفت: منظور از وحدت بین شیعه و سنی کنار گذاشتن مسائل اختلافی و تکیه بر مشترکات و مبنا قرار دادن آن در تعامل با یکدیگر و در مسائل مربوط به جهان اسلام و صحنه بین المللی است.
حجت الاسلام محمد ایزانلو افزود: در شرایطی که دشمنان اسلام تمام تلاش خود را برای مبارزه و مقابله با اسلام به کار بسته و این نیت پلید خود را آشکارا نیز اعلام می کنند، مسلمین باید با وحدت و همبستگی بیشتر این توطئه ها را خنثی کنند.
وی بیان کرد: در استان خراسان شمالی شاهد وحدتی کم نظیر بین شیعه و سنی هستیم که با آرامش در کنار یکدیگر زندگی کرده و نمی گذارند دشمنان اسلام به اهداف شوم خود برسند.
امام جمعه شهر پیش قلعه نیز گفت: با وقوع انقلاب اسلامی در سال ۵۷، تلاش دشمنان اسلام برای ایجاد اختلاف و تشتت در میان مسلمانان بیشتر شده است.
حجت الاسلام علی محزون افزود: دشمنان دین از صدر اسلام برای شکستن این وحدت تلاش کرده و با انواع ترفندها، قصد ایجاد تفرقه بین مسلمانان، برای جلوگیری از رشد اسلام را داشته اند.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۸

۳۰ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40543

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک