نهم مسابقات اسبدوانی 300x177 - هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستان گنبدکاووس بنام سردار دلها برگزار می‌شودترکمن نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس گفت: هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستان گنبدکاووس بنام گرامیداشت سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری و برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت اله یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این شهیدان والا مقام به امت اسلامی و جبهه مقاوت و مردم عظیم الشان ایران عزیز اسلامی مسابقات اسبدوانی هفته نهم در روزهای پنجشنبه و جمعه با یاد و نام تعظیم گرامیداشت یادو خاطره سید شهیدان جبهه مقاومت و مدافعین حرم در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

وی افزود: طی جلسه با اعضای هیئت سوارکاری گنبدکاووس برای گرامیداشت سردار دلها شهید سپهبد قاسم سلیمانی این دوره از مسابقات به نام سردار شهید نامگذاری شده است.

بر اساس همین گزارش در هفته نهم با شرکت ۵۳ راس اسب از نژاد‌های ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور هزار، هزار و ۲۰۰ و هزار و ۵۰۰ متر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مجموع جوایز روز پنجشنبه این هفته از مسابقات مبلغ ۱ میلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال است که به مربیان، مالکین و سوارکاران اسب‌های برتر تعلق خواهد گرفت.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۱

۱۷ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67483

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک