بندر ترکمن,الیاس هیوه چی,هفته دفاع مقدسبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان ترکمن اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای نمایش و رخ نمایی اقتدار نظام جمهوری اسلامی و وحدت و یکپارچگی ملت ایران است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   از فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی صبح امروز در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ضمن تسلیت ایام شهادت سوگوار امام حسین (ع) و یاران باوفایش گفت: با توجه به اینکه امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، باید عزتمندی ۴۰ سال انقلاب را به جهانیان رخ نمایی کنیم و ۳۸ مین سالگرد دفاع مقدس را با خلاقیت و نوآوری با رویکرد گرامیداشت چهلمین سالگرد، متمایز از سال های گذشته در شهرستان برگزار کنیم.
وی اظهار داشت: در طول این ۴۰ سال انقلاب اسلامی، دشمن همیشه با ترفندها و نقشه های شوم خود به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده که با رهبری و درایت مقام معظم رهبری و حمایت ها و پشتیبانی های مردم شریف ایران نتوانسته و نخواهد توانست به اهداف شوم خود نایل آید.
فرماندار با تاکید بر قدردانی از مردم و پاسخگویی به خوبی های مردم گفت: بایستی برنامه های هفته دفاع مقدس با شور و حدت بیشتری صورت گیرد تا هم اقتدار نظام جمهوری اسلامی و هم وحدت و یکپارچگی ملت ایران را به جهانیان نمایش دهیم مخصوصا در شرایط فعلی که امریکای جهانخوار با تمام ترفندها به دنبال آسیب زدن به میهن عزیزمان است و نشان دهیم که ملت شریف ایران همیشه از آرمان های انقلاب و نظام حمایت و پشتیبانیو برای عزتمندی کشور تلاش می کنند و پاسخ دندان شکنی به برنامه های تفرقه افکنانه دشمنان انقلاب و نظام دهیم.
وی در خصوص رژه ۳۱ شهریور آغازین روز هفته دفاع مقدس در شهرستان گفت: همه دستگاه هایی که لباس فرم دارند از جمله ورزشکاران، هلال احمر، راهداری و.. ملبس به همان لباس و سایر ادارات با ادوات و ماشین آلات مربوطه خود در آن روز حاضر باشند تا ظرفیت های دستگاه ها به مردم نمایش داده شود.
فرماندار با تاکید بر فضاسازی همه ادارات با مضمون دفاع مقدس گفت: شهرداری فضای شهر را طوری آماده سازی کند تا بیانگر حال و هوای دفاع مقدس باشد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۹

۲۲ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35443

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک