هشدار وقوع سیلاب ناگهانی در مناطق کوهستانی گلستان تورکمن نیوز: شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به اخطاریه‌های هواشناسی استان، درباره به وقوع سیلاب‌های ناگهانی در مناطق کوهستانی و شیبدار استان هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان، با توجه به اخطاریه اداره کل هواشناسی استان، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و وقوع سیلاب در استان به ویژه در دره‌ها و مناطق کوهستانی در روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه و روزهای آینده وجود دارد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اخطاریه جوی شماره  ۱۲ اداره کل هواشناسی استان، از شنبه شب ( ۱۱ آبان) تا بامداد روز دوشنبه ( ۱۳ آبان) بارش شدید باران، رعد و برق، وزش باد شدید و کاهش دما در سطح استان پیش‌بینی شده است بنابراین در این مدت به علت وقوع رگبارهای شدید محلی و نقطه‌ای، احتمال وقوع سیلاب به ویژه در نواحی غربی و کوهپایه‌ای استان دور از انتظار نیست.

همچنین شرکت آب منطقه‌ای گلستان از مردم و گردشگران خواست در حاشیه رودخانه‌های دایمی و فصلی استان توقف نکنند و همچنان از نزدیک شدن به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، مخازن سدها و مناطق مستعد وقوع سیل خودداری کنند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۳

۱۱ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64268

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک