دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان:

هرگونه کم کاری و قصور مسولان در رسیدگی به مناطق سیل زده پذیرفتنی نیستگلستان-ترکمن نیوز-  دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: وقوع سیلاب به بسیاری از شهروندان گلستانی خسارت وارده کرده است و اینجانب هرگونه قصور و کم کاری مسولان را بر نمی تابم و از طریق مجمع نمایندگان استان پیگیری خواهم کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نبی هزار جریبی، که از صبح امروز در مناطق سیل زده حضور یافته است، دقایقی پیش (ساعت ۹ شب) که به اتفاق فرماندار آق قلا از روستای سلاق یلقی بازدید می کرد در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت سیلاب واقعا خطرناک شده و بعضی از روستاهای آق قلا را اب فراگرفته و به منازل و مزارع مردم خسارت وارد کرده است.

وی با اشاره به بازدید خود از سد آقدگش و وشمگیر اظهار داشت: وضعیت روستاهای حاشیه گرگانرود مناسب نیست و الان راه ورود و خروج بسیاری از روستاها مانند چن سولی و… مسدود شده و برق هم قطع است.

جریبی مناطق سیل زده1 300x169 - هرگونه کم کاری مسئولان در رسیدگی به مناطق سیل زده پذیرفتنی نیست

هزار جریبی افزود: امروز حضور حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه و اقای دکتر هاشمی استاندار گلستان و دیگر مدیران نظامی و انتظامی و پیگیری مشکلات مناطق سیل زده از نزدیک باعث دلگرمی مردم شد.

نبی هزارجریبی گفت: مهم ترین دغدغه ما حفظ جان هموطنان عزیز و مردم شریف در این مناطق است.
نماینده مردم گرگان و آق قلا با اشاره به وضعیت بحرانی حوزه انتخابیه خود، اظهار داشت: با عنایت به ناراحتی و دلهره مردم امسال عید نخواهم داشت و امشب در آق قلا و در کنار مردم سیل زده می مانم.

جریبی مناطق سیل زده3 300x169 - هرگونه کم کاری مسئولان در رسیدگی به مناطق سیل زده پذیرفتنی نیست

وی با تشکر از نیروهای امداد رسان در سطح استان اظهار داشت: در چنین مواقعی کمک استان های همجوار خدمات رسانی را تسریع می کند اما با توجه به شرایط مشابه در استان های همجوار از وزیر کشور می خواهیم نسبت به افزایش خدمات رسانی اهتمام ویژه ای داشته باشد.

وی افزود: مشکل اصلی ما در اق قلا کمبود بیل مکانیکی، لودر و تریلی برای انتقال آنها به نقاط دیگر می باشد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۳۴

۲۹ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49479

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک